AR Turismus - Moderní brána do vašeho města

Zatraktivňuje turistická místa

Usnadňuje přístup k informacím

Vylepšuje tradiční reklamu a marketing

Doprava - navede návštěvníky na různé trasy, podle konkrétních preferencí

Ubytování - interaktivita, personalizace, cílená aktivizace užitečných informací

Stravování - bezpečné stravování, infotainment, živé menu, zdravotní informace

Turistické místo – rozšíří zážitky, cestování v čase

Zvyšuje pohodlí a komfort

AR Turismus

Přírodní památky, historická města, industriální objekty vyprávějí své příběhy, odkrývají tajemství minulosti, nabízejí nezapomenutelné zážitky, zábavu i poučení. AR rozšířená realita – pomáhá odhalit nové obchodní příležitosti, otevírá přístup k novým zážitkům, obohacuje způsob poznávání nových míst, dokáže zatraktivnit každý turistický cíl. 

Česko se může pyšnit památkami, které okouzlily celý svět stejně jako magickými místy, oceňovanými především místními znalci, která na objevení turisty teprve čekají. Rozšířená realita oživí malebná zákoutí i monumentální stavby. Pomůže odhalit nové obchodní příležitosti,  navigovat turisty po vámi preferovaných trasách, spojit zábavu a poučení, podpořit místní podnikatele.

Turismus prodává zážitky, AR turismus paletu zážitků rozšiřuje a doplňuje pohled na okolní svět

AR PRO HISTORICKÁ MÍSTA

Aplikace rozšířené reality ukáží, jak okolí památky vypadalo v minulosti, a obnoví historické události, pobořené hradby se dostaví,  historické fasády rozzáří dobové malby, náměstí ožije rytířským soubojem.  

AR PRO MUZEA

Prostřednictvím rozšířené reality se cestovatelé mohou snadno dozvědět, jak fungovala různá technická zařízení, jak vypadala prehistorická zvířata, a poutavým způsobem prozkoumat, jak vznikala mistrovská díla.

AR PRO PŘÍRODNÍ PAMÁTKY

Národní parky i naučné stezky vydají svoje tajemství – fauna i flora napříč věky a na dotek. Stačí zamířit chytrý telefon a zvukové i obrazové informace doplní prožitek přímo na místě.

AR PRO ZOO

Návštěvníci mohou vidět zvířata v jejich přirozených podmínkách. V době, kdy zvíře odpočívá, skryté očím návštěvníků, ho lze “promítnou” pomocí AR do výběhu.

Máte zájem o AR Turismus?

Rádi Vám ho představíme!