LMVR - 3D platforma pro spolupráci na dálku

Let's Meet VR

Chování zákazníků i interní procesy ve firmách se mění, trhu dominují platformy. Využijte pokročilé technologie a propojte se s klienty nebo kolegy v 3D virtuálním prostoru.

Potřebujete pozvat zákazníka do výrobní haly nebo doladit design výrobku ve studiu? Využijte aplikaci LMVR (Let‘s Meet VR)

Chování zákazníků i interní procesy ve firmách se mění, trhu dominují platformy. Využijte pokročilé technologie a propojte se s klienty nebo kolegy v 3D virtuálním prostoru.

Potřebujete pozvat zákazníka do výrobní haly nebo doladit design výrobku ve studiu? Využijte aplikaci LMVR (Let‘s Meet VR)

Výhody Platformy LMVR

Různá prostředí: zasedačka, výrobní hala, personalizované prostředí

Snížení nákladů na cestování, vzdálenost bez limitu

Omezení uhlíkové stopy

Simulace procesů

Trénink rizikových scénářů v bezpečném prostředí

Velikost produktu bez omezení – velké technologické celky i malé přístroje, bytový interiér i kokpit letadla

Zaškolování personálu - úspora nákladů a pracovní síly

Hmotnost neomezuje - manipulace s těžkými celky

Náhrada veletrhů, předvedení funkcionalit produktů

Tlumočení

JAK TO FUNGUJE?

Potřebujete pouze vlastní účet na webovém rozhraní a nabitý headset. V aplikaci si vyberete design virtuálního prostoru, nahrajete postavu svého avatara, pozvete další účastníky, kteří se stejným způsobem připojí, a schůzka nebo prezentace může začít. Virtuální zasedačka vám umožní setkat se v jedné místnosti přesto, z různých míst světa.

VÝROBNÍ HALA

Pro potřeby výrobních závodů, strojíren, energetických podniků apod. je určeno prostředí typu výrobní hala. Ta byla navržena speciálně pro umístění velkých modelů v reálné velikosti. Model můžete ve virtuální realitě zpřístupnit, procházet , upravovat. Meeting tak nemá žádné limity,  nahrát lze modely, které byste si v reálném světě jenom těžko prohlíželi a manipulovali s nimi.

ZASEDAČKA

Virtuální zasedačka oproti běžným konferenčním hovorům významně zvyšuje pozornost lidí, a tím i efektivitu komunikace  V prostředí můžete také i intuitivně manipulovat a ovládat předměty, psát poznámky, tvořit myšlenkové mapy, dělat náčrty nebo vyvolat 3D modely. Právě tyto funkce ocení zejména inženýři, servisní technici nebo designéři na interních schůzkách nebo setkáních s obchodními partnery při demonstraci možností produktu.

OVLÁDÁNÍ

Ovládání virtuálního prostoru je intuitivní i netechničtí uživatelé během krátké chvíle využívají veškeré možnosti VR prostředí. Některé akce řídí ovladače, další se objeví na panelu možností a zpřístupní se výběrem a potvrzením. 3D modely stačí vložit do konkrétní složky na vaší ploše nebo je můžete otevřít přímo on-line. Soubory, které chcete během virtuální schůzky používat, fungují naprosto stejně. Stačí je nahrát do složky ve vašem PC nebo VR headsetu anebo do online uložiště.

SEPARÁTNÍ JEDNÁNÍ

V reálném životě může během jednání ve větší skupině nastat moment, kdy potřebujete probrat určité detaily s jedním z kolegů v soukromí, stejně tak i ve virtuální zasedačce můžete odejít do jiné místnosti a mimo dosah ostatních účastníků vést separátní jednání.
Potřebujete-li během porady doplnit informace nebo čekáte na výsledek jednání svého kolegy, pak se můžete z virtuální zasedačky propojit videokonferenčním hovorem tak, jako v normálním životě.

Nasadíte brýle, aktivujete avatara, vyberete prostředí a přivítáte kolegy z Prahy i Toronta

Pokud máte zájem o LMVR nebo o demo ukázku, kontaktujte nás

* Některé funkcionality aplikace jsou stále ve vývoji